فروشگاه اینترنتی پلاس مال

درگاه تبلیغات و فروش ایران چیست؟

سرویسهای نوین پلاس ماتل دو بخش اصلی دارد که عبارتند از:

1- درگاه تبلیغات ایران

2- درگاه فروش ایران

1- درگاه تبلیغات ایران: با ثبت نام در بخش ثبت نام فروشنده سایت PlusMall.ir بلافاصله و به صورت رایگان فعال می گردد. درگاه تبلیغات ایران دربرگیرنده کلیه رسانه های تبلیغاتی ایران است و امکانی قدرتمند در اختیار شماست تا به راحتی در هر رسانه ای که بخواهید سفارش تبلیغ داده و به صورت محلی یا سراسری محصولات و خدمات خود را معرفی نمایید. درگاه تبلیغات ایران روشی نوین جهت سهولت کار شما و دسترسی راحت و سریع به تمامی روشهای تبلیغ ممکن در ایران می باشد.

2- درگاه فروش ایران: پس از ثبت نام در بخش فروشنده سایت PlusMall.ir به صورت رایگان درگاه تبلیغات ایران فعال گردیده و در صورتیکه بخواهید درگاه فروش ایران نیز فعال نمایید از بخش ارتقاء سطح کاربری اقدام به فعال سازی درگاه فروش می نمایید و به کمک این بخش کلیه محصولات و خدمات و حتی کالاهای مجازی خود را در سراسر ایران به فروش می رسانید و از امکانات متنوع تبلیغات، فروش و حمل و نقل و سایت ساز حرفه ای فروتل بدون پرداخت هزینه های گزاف بهره مند می گردد، فروتل در این بخش به ازای فروش کارمزد دریافت می کند.

صدها امکان در بخشهای مختلف درگاه تبلیغات و فروش ایران در پرتال پلاس مال در اختیار شما قرار گرفته است که می توانید در کمتر از یک ماه از یک فروشنده عادی به فروشنده ای شناخته شده در سراسر ایران تبدیل شوید و از این طریق نیز کسب درآمد نمایید.