فروشگاه اینترنتی پلاس مال

سيستم تبليغاتي رايگان پلاس مال چيست و چرا امكان بي نظيري است؟

امكان جديد و بي نظيري مي باشد كه هر فروشنده مي تواند به صورت مجزا سيستم مشاركت در فروش براي محصولات خود داشته باشد ...

بدين صورت كه فروشنده بازارياب اختصاصي (وبمستر) براي تبليغ محصولات خود جذب كرده كه صرفا بر روي محصولات وي تبليغات نمايد و به ازاي فروش پورسانت دريافت كنند كه محدوديتي در تعداد بازارياب وجود ندارد.
اين امكان به فروشگاه ساز هدیه پلاس مال به فروشندگان نيز تحت شرایطی ویژه اضافه گرديده است كه مي توانيد براي نمونه در سايت PlusMall.ir که نمونه یک سایت فروشندگی است، در ستون سمت راست همکار در فروش و ورود همکار را مشاهده و با نحوه ي كار آن آشنا شويد.

سيستم پشتيباني بازاريابي پلاس مال كه مجري سيستم تبليغات رايگان است پشتيبان دائمي اين بخش از پلاس مال نيز مي باشد و هر بازارياب اختصاصي، 5 هزار تومان توسط پلاس مال هديه عضويت داده مي شود و مرتبا بر امكانات اين بخش افزوده مي شود، واريزي درآمد بازاريابها هفته اي دو مرتبه توسط فروتل انجام مي گيرد و هيچ گونه هزينه هاست و دامنه و پشتيباني بابت اين سرويس دريافت نمي شود و بازاریابها نیز براحتی از این طریق با همکاری در فروش محصولات شما می توانند کسب درآمد نمایند بدون اینکه شما انرژی یا هزینه بیشتری پرداخت کرده 
البته فرشنده مي تواند بر روي اين افراد مديريت داشته باشد و با آنها در ارتباط باشد ولي به صورت خودكار تيم پشتيباني فروتل كارهاي لازم را انجام مي دهد و فروشنده در اين بخش كار بسيار ساده اي دارد و فقط بايد اين امكان را معرفي نمايد تا بازاريابها ثبت نام نمايند و تيم پشتيباني فني و بازاريابي فروتل كليه كارهاي پس از آن را برعهده دارد و تنها يك دهم پورسانت تعيين شده محصولات فروخته شده در اين سيستم به تيم پشتيباني فروتل تعلق مي گيرد و هزينه هاي اين بخش از خدمات فروتل را پوشش مي دهد.
فروشندگاني كه سابقه فعاليت تبليغاتي در اينترنت داشته اند قدر اين امكان را مي دانند و از آن استفاده مي نمايند چراكه ريسك عدم بازدهي تبليغات را كاهش مي دهد و به ازاي فروش پورسانت مي پردازند كه پورسانت كالاي توزيع شده توسط سيستم به صورت خودكار محاسبه و به بازارياب پرداخت مي شود و ... و از مزيت هاي بزرگ سيستم فروش مشاركتي اختصاصي فروتل عدم درگيري فروشنده در مديريت و واريز درآمدها و كارهاي پشتيباني و بروز رساني برنامه و هزينه ها سرور و ... مي باشد.
همچنين از هر نوع فروشگاه ساز ديگري هم استفاده شود وب سرويس اضافه كردن سيستم مشاركت در فروش آن در اختيار فروشنده قرار مي گيرد كه با اضافه كردن كدهاي آن براحتي هر سايتي قابليت تبديل به سيستم مشاركت در فروش را پيدا مي كند.
اين امكان در سيستم هاي مشابه با قيمت هاي بسيار زياد ارائه گرديده است كه فروتل به صورت رايگان در اختيار فروشنده قرار گرفته است و مي تواند در افزايش فروش نقش زيادي داشته باشد.