فروشگاه اینترنتی پلاس مال

سیستم کسب و کار پلاس مال

 

با سلام و احترام

با توجه به رشد و افزایش روز افزون شبکه های اجتماعی و بازار آنلاین در ایران، سیستم پلاس مال شروع به همکاری با وب مسترها و شبکه های اجتماعی با بازیدید بالا نموده است. در این طرح ما به شما بصورت کاملاً رایگان یک پنل تبلیغاتی حرفه ای اختصاصی با کلی امکانات فوق العاده به شما تقدیم می نمائیم. که از طریق آن می توانید با فروش محصولات و جذب بازاریاب و همکار تبلیغاتی و تامین کننده با سیستم پلاس مال همکاری داشته باشید و کسب درآمد میلیونی نمائید.

 

کسب درآمد در منزل

 

کسب درآمد در منزل:

بدون نیاز به خروج از منزل 

بدون هیچ محدودیت سنی

بدون نیاز به هیچ سرمایه ای

بدون نیاز به هیچ مدرک تحصیلی

و مهمترین ویژگی با همکاری یکدیگر

با امکاناتی که پلاس مال در اختیار شما می گذارد

 

برخی امکانات سیستم همکاری در فروش پلاس مال:

پنل تبلیغاتی فوق حرفه ای

فروشگاه آنلاین اختصاصی

اپلیکیشن اختصاصی

ربات همکار تلگرامی

سامانه پیامکی کال سنتر

تبلیغات پاپ آپ و ماتریکسی

تبلیغات لینک طلایی، تبلیغات متنی و بنری

و کلی امکانات تبلیغاتی دیگر جهت جذب مشتری

 

 

روشهای کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش پلاس مال:

1. فروش محصولات سیستم همکاری در فروش پلاس مال:

در روش اول شما با 2 تا 4 ساعت کار در روز از طریق پنل کاربری محصولات سیستم پلاس مال را با شناسه خاص خودتان در قالب متن، بنرها، پستهای تلگرام و اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی بین کاربران، دوستان و آشنایان خود به اشتراک می گذارید و پس از فروش محصولات، درصدی از سود فروش بحسابتان واریز می گردد. معمولاً درصد سود شما در این روش بین 10 تا 35 درصد قیمت محصولات می باشد و با بالا بردن فروش درآمد شما بسیار بالا خواهد رفت. فرض کنید:

شما در روز تنها 5 محصول را بفروشید و مجموع فروش شما به 400.000 تومان برسد، اگر سود میانگین محصولات 15% باشد، حدوداً سهم شما بابت مشارکت در فروش 60.000 تومان خواهد بود، که ماهیانه معادل 1.800.000 خواهد بود.

 

از همین حالا شروع کن!!!

ثبت نمام همکار تبلیغاتی

 

2. فروش محصولات شما در سیستم همکاری در فروش پلاس مال:

در این روش شما بعنوان تولید کننده و یا مدیر یک فروشگاه در هر جای ایران عزیزمان هستید، می توانید  با پلاس مال همکاری داشته باشید و محصولات و تولیدات و یا خدمات خود را از طریق پنل کاربری خود با پورسانت مشخص ثبت و در سیستم همکاری در سیستم همکاری فروش پلاس مال عرضه نمائید. به ازای فروش محصولات شما در پلاس مال درصدی مشخص (که در قراداد درج شده و در پنل، خودتان مشخص می کنید) به پلاس مال و همکاران تبلیغاتی پرداخت خواهید کرد.

 

سیستم همکاری در فروش پلاس مال

 

برخی مزایای سیستم همکاری در فروش پلاس مال :

ارائه سرویس فروش پستی منظم

8 مرتبه تسویه حساب در ماه (دو بار در هفته)

جمع آوری روزانه محصولات ارسالی توسط مأمور پست

شبکه گسترده تبلیغات و فروش با بیش از 30000 بازاریاب فعال

پورتال فروش قوی با امکانات فوق العاده (تبلیغات پیامکی، ایمیل و...)

تأیید تلفنی سفارشات، برگشتی بسیار کمتر تا حد نصف نسبت به سایر شرکتها

پایین بودن هزینه ارسالی سفارشات تا حدود 40% نسبت به پست عادی

عضویت رایگان و تمدید سالانه رایگان تحت شرایط ویژه فروشندگان پر فروش

سایت مستقل فروشگاهی رایگان برای هر فروشنده مجهز به سیستم تبلیغاتی اختصاصی

هزینه سفارشات برگشتی 20 تا 40% ارزانتر از سایر شرکتها به دلیل کسری COD در برگشتی ها

گزارشات دقیق در پنلها، تسویه حساب منظم، امکان گرفتن خروجی های مختلف از پنلها

پشتیبانی آنلاین، آفلاین و تلفنی و....

 

از همین فروشگاه آنلاین خود را بسازید!!!

ثبت نام تامین کننده

 

3. جذب همکار تبلیغاتی برای سیستم همکاری در فروش پلاس مال:

این روش که از اهمیت بالایی برخوردار است، شما برای سیستم پلاس مال، بازاریاب و همکار تبلیغاتی جذب خواهید کرد، بدین صورت که اقدام به با انتشار لینک طلایی جذب همکار تبلیغاتی موجود در پنل کاربری خود می نمائید و پس از جذب هر شخص و شروع بکار وی در سیستم پلاس مال 2% از فروش هر بازاریاب، بحسابتان واریز خواهد شد. فرض کنید:

از طریق پنل شما از سراسر کشور 100 نفر همکار تبلیغاتی جذب شود و هر نفر ماهیانه فقط 1.000.000 تومان فروش داشته باشند، سود شما از طریق جذب این افراد در یک ماه معادل 2.000.000 تومان خواهد بود.

نکته مهم : این است که شما درواقع مدیر بازاریابی پلاس مال خواهید بود و دیگر نیازی به فعالیت در مورد فروش محصولات سیستم نخواهید داشت و بازاریاب های پنل شما برایتان درآمدی خیره کننده کسب خواهند نمود.

نکته مهم : در این روش جذب بازاریاب برای پنل شما نامحدود می باشد و تا زمانی که بازاریاب جذب شده در سیستم فعالیت داشته باشد، سهم مشارکت در فروش به حسابتان واریز خواهد شد.

 

 

4. جذب تامین کننده یا فروشنده برای سیستم  همکاری در فروش پلاس مال:

در این روش اگر شما از طریق لینک طلایی جذب تامین کننده و فروشنده موجود در پنل کاربری و با رویکرد روش سوم و انتشار این لینک طلایی موفق به جذب تامین کننده (فروشنده) برای سیستم پلاس مال شوید، به ازای جذب هر تامین کننده از طریق پنل شما مبلغ 25.000 تومان به شما تعلق خواهد گرفت، که در فرض جذب 100 نفر تامین کننده، مبلغ 2.500.000 بحسابتان واریز خواهد شد.

توجه : تامین کننده به فروشنده یا تولید کننده ای گفته می شود که محصولات خود را در سیستم پلاس مال جهت فروش به اشتراک می گذارد.

باید به این نکته توجه داشت که در سیستم پلاس مال شما بعنوان همکار و شریک ما هستید و در تمامی عرصه ها (ارائه - بازاریابی - فروش) بعنوان یک از ارکان پلاس مال خواهید.

لطفا قبل از هر تصمیم گیری ابتدا در پنل (که کاملاً رایگان است) ثبت نام کنید و آن را کمی مطالعه بفرمائید، مطمئن هستیم نظر شما را جلب خواهد شد، به امید شروع همکاری با مجموعه عالی و کارآمد شما.

 

مدیر بازاریابی و فروش :

09359989600

ایمیل :

PlusMall.ir@gmail.com

  • ورود همكار تبليغاتي
  • ثبت نام همكار تبليغاتي
  • رهگيري سفارش
آدرس ایمیل خود را وارد نمائید.

logo-samandehi